EEGInfo
courses-banner(2)
EEGInfo-nfbaah-de-6k2k-tr

EEGInfo

EEGInfo درباره

بزرگترین نهاد آموزش و توسعه نوروفیدبک و EEG در دنیا

امروزه نهاد EEGInfo با بیش از 30 سال سابقه در توسعه و آموزش نوروفیدبک و EEG در دنیا به عنوان بزرگترین نهاد علمی تحقیقاتی در این زمینه شناخته می شود. مقر اصلی این نهاد در آمریکا واقع گردیده و همچنین شاخه اروپای این مجموعه عظیم در سوئیس مستقر می باشد و آموزش در اروپا و خاورمیانه را برعهده دارد.

شاخه اروپای EEGInfo سالیانه تعداد بیشماری دوره های آموزشی سطح بالا طبق استانداردهای بین المللی و با حضور برترین اساتید در این رشته را در تمامی کشورهای اروپایی و خاورمیانه برگزار می کند و شرکت کنندگان میتوانند مدرک معتبر و رسمی این دوره ها را دریافت و از این طریق در سراسر دنیا جذب بازار کار و مراکز تحقیقاتی شوند.

 EEGInfo با خلق و توسعه روش جدید فرکانس مادون پایین ILF (Ifra-Low Frequency) در درمان به کمک نوروفیدبک گامی بلند در این عرصه برداشته است. همواره هدف اصلی این نهاد توسعه، آموزش و ترویج روشهای تشخیصی و درمانی وابسته به الکتروانسفالوگرافی و نوروفیدبک، در بالاترین سطح در جهان بوده و اکنون به پشتوانه سابقه بسیار درخشان، تیم تحقیقاتی حرفه ای و تلاش شبانه روزی توانسته خود را به عنوان بزرگترین نهاد آموزش و ترویج نوروفیدبک در جهان مطرح سازد. همچنین، هلدینگ بزرگ BEE Medic، شریک اصلی این نهاد، وظیفه طراحی و تولید تجهیزات پیشرفته در این زمینه با بالاترین کیفیت ممکن و تامین امکانات و کلیه لوازم مصرفی و جانبی این تجهیزات در سراسر دنیا را بر عهده دارد.

شرکت بسامد تجهیز نوآور، به پشتوانه کادر متخصص خود در این زمینه و همچنین ارتباطات وسیع بین المللی، موفق به اخد نمایندگی رسمی این نهاد در ایران شده و از هم اکنون امکان برگزاری دوره های آموزشی این نهاد مطابق با استانداردهای آن، با حضور اساتید مطرح خارجی و داخلی که مورد تایید این نهاد بوده، را فراهم کرده است.  

 

 
 
 
 
 
 

پرسش و پاسخارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

021-222-57-996

info@basamed.com

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی

خیابان ظفر، پلاک۵۲

info@basamed.com

۰۲۱ ۲۲۲-۵۷-۹۹۶

© 2019 BasaMed TN Co.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت بسامد تجهیز نوآور محفوظ است

شرکت ما

اخبار

فرصت شغلی