BeeMedic
BEE_Medic-og-big-tr
BEE_Slider_02_1280x550

BEE Medic

پرسش و پاسخارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

021-222-57-996

info@basamed.com

 
 
 
 
 
 

 

درباره شرکت BEE Medic

شرکت BEE Medic تنها تولید کننده EEG, ERP, Neurofeedback در یک مجموعه در جهان

شرکت BEE Medic از سال 2005، در راستای توسعه­ی به­روزترین و پیشرفته­ترین سیستم­های تشخیص و درمان نوروتراپی به صورت غیر تهاجمی فعالیت کرده است.

تمرکز این شرکت بر تولید و توسعه سیستم­های نوروفیدبک و همچنین سیستمهای تشخیصی و تحقیقاتی می­باشد. این تجهیزات به بهبود توانایی­های مغزی و درمان بیماریهای روحی،روانی  و مغز و اعصاب کمک شایانی میکند.

شرکت BEE Medic با ارائه روشی خلاقانه در درمان به روش نوروفیدبک و تشخیص به روش (EEG/ERP) با حداکثر دقت، توانسته بسیاری از نیازهای مرتبط با این حیطه پزشکی را برآورده سازد. همچنین محیط نرم­افزاری آن کاملا ساده بوده و فاقد هرگونه پیچیدگی می­باشد.

دفتر مرکزی این شرکت در سویس قراردارد و دو مجموعه اصلی دیگر آن در آلمان و آمریکا مستقر هستند و از این طرق، خدمات خود را به سرتاسر جهان ارائه میدهد.

شرکت BEE Medic کلیه­ی دوره­های آموزشی موردنیاز در حیطه نوروفیدبک و EEG را تحت نظارت و برند EEG Info، که معتبرترین موسسه آموزش و توسعه در این حیطه در دنیا به حساب می­آید، در اروپا برگزار می­­کند.

این شرکت با ارائه کلیه خدمات در بالاترین سطح، از آموزش تا پشتیبانی و همچنین تولید و عرضه­ی با کیفیت­ترین سیستم سخت افزاری در حیطه نوروفیدبک و نوار مغز در جهان، به همراه متدی خلاقانه و نوین، توانسته است کلیه نیازهای مشتریان خود را به بهترین وجه برآورده سازد.

در پس محیط نرم­افزاری و همچنین طرز استفاده و بهره­وری آسان این دستگاه، پیچیده­ترین تکنولوژی روز دنیا، جهت پردازش دقیق سیگنال و نمایش خروجی درکمتر از یک میلی­ثانیه و ارائه کلیه خدمات در حیطه نوروفیدبک، قرار دارد.

وجود رنج وسیعی از انیمیشن­های فیدبک دار دو و سه بعدی، تجربه­ای هیجان انگیز و بسیار موثر را برای بیماران به ارمغان می­آورد. تمامی محصولات این شرکت، انطباق­پذیری کاملی با سخت­افزار و نرم­افزار دستگاه دارد

این دستگاه به همراه نرم افزار آن مورد تایید اتحادیه اروپا (CE) و سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) می­باشد.

 

 

 

 

نوآوری در طراحی به­روزترین تکنولوژی در درمان و تشخیص عصبی

این سیستم به همراه پکیج نرم­افزاری کامل Cygnet و BEELab ابزاری قدرتمند برای انواع نوروفیدبک می­باشد. این بسته­های نرم­افزاری، طیف وسیعی از روش­های درمانی، از روش مدرن و پیشرفته فرکانس مادون پایین Infra-Low Frequency (ILF) تا روش کلاسیک باندهای فرکانسی شامل: SMR/Beta، SCP، HEG و نوروفیدبک توموگرافیک را شامل می­شود. همچنین، به کمک این نرم­افزار، شما قادر به خلق و اجرای پروتکل درمانی خود نیز خواهید بود.

امکان ارتباط با کلیه جعبه­ابزارهای (toolbox) پردازش سیگنال متداول دنیا با استفاده از این مجموعه فراهم شده است. همچنین این مجموعه از کلیه زمینه های تحقیقاتی در راستای ارتقا و توسعه نرم­افزاری سیستم خود به گرمی استقبال خواهد کرد.

دستگاه NeuroAmp® ||، با ثبت و انداره­گیری دقیق EEG و ERP در کاربردهای تشخیصی و تحقیقاتی، قادر به ثبت و ذخیره سیگنال EEG با دقتی بسیار بالا است.

بسته نرم­افزاری ERPrec یک قابلیت مازاد برای اندازه­گیری و ثبت پتانسیل­های وابسته به رخداد مغزی Event Related Potential (ERP) در حالات شنیداری و دیداری است. محققان با این نرم­افزار قادر به طراحی و اعمال رویدادهای (Task) متناسب با بستر تحقیق خود و اندازه­گیری و ثبت سیگنال ERP مرتبط با آن می­باشند.  در این حیطه، شرکت BEE Medic ارتباط تنگاتنگی با کمپانی HBImed AG، که در حوزه بایو-مارکرها EEG پیشرو می­باشد، دارد.

کمپانی HBImed AG دیتابیسی جامع به همراه یک نرم­افزار پیشرفته آنالیز  ERPرا طراحی کرده که تمامی آن تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا را دارا می­باشد. این شرکت، به منظور تشخیص و جداسازی انواع اختلالات کم­توجهی Attention Deficit Disorders، موفق به طراحی بایومارکرهای(biomarker) EEG شده که می­تواند با دقتی بیشتر از 90 درصد افراد سالم را از گروه هدف تشخیص دهد.

در بین سالهای 2011 تا 2014، شرکت BEE Medic بنیان­گذار و حامی شبکه نوروفیدبک (Neurofeedback Network)، که وقف آموزش نوروفیدبک به بیماران است و توسط وزارت انرژی و اقتصاد آلمان حمایت می­شود، بوده است. به علاوه، وظیفه تامین استانداردهای کیفی در درمان به کمک نوروفیدبک و تحقیقات در این زمینه را بر عهده داشت.

همچنین، شرکت BEE Medic مفتخر به عضویت دائم در انجمن Med Tech Pharma e.V.، که بزرگترین شبکه در صنعت سلامت آلمان و اروپاست، می­باشد.

 

BEE Medic درباره

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی

خیابان ظفر، پلاک۵۲

info@basamed.com

۰۲۱ ۲۲۲-۵۷-۹۹۶

© 2019 BasaMed TN Co.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت بسامد تجهیز نوآور محفوظ است

شرکت ما

اخبار

فرصت شغلی