Desyncra
Desyncra-Geraet1
Desyncra-Geraet2
Desyncra_For_Tinnitus_logo_CMYK

Desyncra

پرسش و پاسخارتباط با ما

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

021-222-57-996

info@basamed.com

Desyncra درباره

 
 
 
 
 
 

درباره شرکت Desyncra

تحولی نوین در درمان با استفاده از نوروماجولیشن

شرکت آلمانی Desyncra، فصل جدیدی در درمان برخی بیماری­های مغز و اعصاب، با استفاده از تکنیک­های مختلف  غیرتهاجمی نوروماجولیشن، گشوده است. این تکنولوژی پیشرفته توسط تیمی از محققین علوم اعصاب، نورولوژیستها، مهندسین و متخصصین IT به رهبری دکتر مارکوس هالر (Markus Haller) توسعه یافت.

https://www.desyncra.com

 

 


CR Neuromodulation (Coordinated Reset Neuromodulation)

در آینده نزدیک نوآوری­های حوزه دیجیتال سهم بسیار وسیعی در حیطه سلامت ایفا خواهد کرد. تکنولوژی­های پیشرفته و نوظهور و همچنین تعالی علم پزشکی، راه­های درمانی جدید و بهینه تری را در اختیار بشر قرار خواهند داد. یکی از پیشگامانه­ترین این فناوری­ها CR Neuromodulation می­باشد.

CR Neuromodulation چیست؟

در شرایطی خاص، گروهی از سلولهای عصبی در یک بخش از مغز به صورت همزمان فعالیت کرده و دچار فعالیت مازاد غیرطبیعی و یا اصطلاحا بیش­فعالی می­شوند. در این حالت، شرایط عملکردی مغز تغییر کرده و فرد دچار وزوز گوش، انواع مختلفی از اختلالات حرکتی و لرزش، میگرن و درد می­شود.

در روش CR Neuromodulation، با تحریک این سلولها، همزمانی رخداده میان آنها از بین می­رود و متعاقبا علائم پاتولوژیکی آن نیز حذف شده و اثراتی ماندگار خواهد داشت. این تحریکات غیرتهاجمیست و به صورت صوتی، لمسی و دیداری می­باشد.

به عبارتی ساده، نوروماجولیشن با مداخله در فعالیت­های عصبی نامتعارف برخی نواحی مغز، به نوعی سیم­کشی عصبی مغز در آن ناحیه را تغییر داده و این همزمانی را از بین میبرد. این روش درمانی نه تنها باعث حذف علائم در طول مدت درمان می­شود، بلکه باعث تثبیت توقف طولانی مدت این علائم بعد از اتمام دوره درمان نیز خواهد بود.

هدف این تکنولوژی، ایجاد بسری مناسب برای درمان شخصی رنج وسیعی از بیماران است. به کمک امکانات ارائه شده توسط این شرکت، بیماران قادر به درمان و به طور همزمان، رسد بهبود علائم خود خواهند بود.

 

محصولات:

دستگاه درمان وزوز گوش دزینکرا

 Desyncra For Tinnitus

درمان به روش دزینکرا بر پایه 16 سال تحقیقات توسط محققان مرکز Forschungszentrum Jülich آلمان، 42 مقاله علمی منتشر شده، آزمایشات پی در پی کلینیکی و توسعه سه روش درمانی استوار است و توانسته اعتماد بسیاری از پزشکان متخصصین و کلینیک­ها در سراسر جهان را به دست آورد.

اگر وزوزگوش شما را رنج می­دهد و روش­های مرسوم در درمان شما موثر نبوده­اند؛ شما میتوانید با مشاوره پزشکی و تخصصی از این دستگاه برای درمان وزوز گوش خود استفاده کنید.

Desyncra For Tinnitus روش جدیدیست که با تولید اصوات درمانی در محدوده فرکانس وزوز گوش، باعث کاهش و درمان علائم وزوز گوش می­شود.

این روش با روشهای مرسوم از قبیل مسک تراپی کاملا متفاوت است و به جای ایجاد موزیک و نویز برای پوشاندن صدای وزوز، مستقیما محل وزوز در مغز را هدف قرار میدهد.

بیش از چهارهزار بیمار از این روش درمانی استفاده­کرده و نتایج شگفت­انگیزی به دست آورده­اند. این افراد کاهش چشمگیری در شدت و آگاهی از وزوز گوش را تجربه کرده و در بسیاری از موارد وزوز گوش آنها به طور کامل درمان شده است. بسیاری از کلینیک های تخصصی و پزشکان متخصص از این روش در پکیج درمانی خود استفاده می­کنند.

Desyncra For Tinnitus بر اساس متد نوروماجولیشن به عنوان یکی از به­روزترین فناوری­های پزشکی در درمان و به دست متخصصین کشور آلمان توسعه یافته است.

 

نحوه تهیه دستگاه Desyncra For Tinnitus

در ابتدا، پزشک متخصص و یا متخصص شنوایی­شناسی (که آموزش­های لازم را دیده و در سایت شرکت لیست شده است) فرد را مورد ارزیابی­های اولیه قرار داده و نوع وزوزگوش و فرکانس تقریبی آن را به کمک روشهای مرسوم محاسبه می­کند.

نرم­افزار این دستگاه، اصواتی را به تناسب فرکانس وزوز گوش بیمار، در توالی مشخصی پخش کرده و باعث تسکین و درمان این افراد می­شود. این اصوات آرام و خوشایند بوده و باعث آزار بیمار نمی­شوند. همچنین، اصوات به نحوی طراحی شده که امکان شنیدن آنها حین فعالیت­های روزانه نیز وجود دارد.

افراد می­بایست، به مدت 36 هفته، هر روز، در هر زمان و مکانی که میخواهند، طبق یک زمانبندی مشخص به این اصوات گوش فرا دهند.

در صورت تجویز متخصص، این دستگاه که شامل یگ iPod، یک جفت هندزفری و دفترچه راهنماست در اختیار بیمار قرار میگیرد و توسط یک متخصص برای طول درمان مشخص تنظیم می­شود.

برای آشنایی بیشتر با این دستگاه، شما میتوانید به سایت WWW.Desyncra.com و همچنین کلینیک­­های تخصصی ذکر شده در سایت مراجعه نمایید.

 

آنچه متخصصین درباره Desyncra For Tinnitus باید بدانند:

وزوز گوش، بار سنگینی بر دوش بیماران، خانواده­ها و جامعه تحمیل کرده است. شنیدن اصوات مختلف، غالبا به صورت زنگ حالت، در گوش در بعضی از مواقع و در مواردی در تمام موقعیت­ها و بر هم زدن سکوت مورد نیاز برای بیماران بسیار آزار دهنده است. میلیونها انسان در سراسر جهان از میتلا به وزوز گوش هستند و کلیه راه­های درمانی گذشته، تنها بر کاهش مشکلات و درک ناشی از وزوز گوش تمرکز داشته و راه­حلی برای پایان علائم پاتولوژیکی این بیماری، ارائه نمی­دهند.

 دستگاه Desyncra For Tinnitus اساس وزوز گوش را هدف قرار داده و با کمک روش نوروماجولیشن و ارائه روند درمان مختص هر شخص، سعی در بهبود افراد مبتلا و قطع وزوز گوش آنها دارد.

فاکتورهای اصلی انتخاب Desyncra For Tinnitus

قابل استفاده برای مبتلایان به وزوز گوش شدید و متوسط

درمانی پایدار

استفاده از الگوریتمهای بهینه

نرم­افزار و سخت­افزار کاملا متناسب

دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا

دارای نرم­افزار تشخیص وزوز گوش و تنظیم روند درمان با قابلیت نصب بر روی کامپیوتر شخصی پزشکان و متخصصان

دارای یک دستگاه iPod و یک جفت گوشی حرفه ای پزشکی برای مبتلایان به همراه محیط نرم­افزاری به شدت ساده و آسان

طول درمان 36 هفته ای و امکان رسد بیماران

نورماجولیشن در کورتکس شنوایی مغز انسان

وجود مقالات متعدد تحقیقاتی و مستندات قوی کلینیکی

مورد تایید و استفاده بسیاری از کلینیک­های تخصصی پزشکی

© 2019 BasaMed TN Co.

تمامی حقوق این سایت برای شرکت بسامد تجهیز نوآور محفوظ است

شرکت ما

اخبار

فرصت شغلی